O firmie

EVYTEX Sp. z.o.o istnieje na rynku od roku 2000. Przez cały czas istnienia rozwijaliśmy się i zmienialiśmy ofertę tak by dopasować się do dynamiki rynku. Dzięki temu dziś specjalizujemy się w realizacji zamówień pod indywidualne wymagania klienta. Produkujemy odzież zarówno roboczą dla firm budowlanych czy zakładów przemysłowych, ale i ubrania na różne eventy czy dla stowarzyszeń i hobbystów. Szczególnie ważne jest dla nas zadowolenie klienta tak z jakości jak i ceny. Dlatego też nasze produkty cechują się dobrym stosunkiem trwałości produktu do jego ceny.

Nowoczesne wzornictwo jak i bogaty wachlarz kolorystyczny są niewątpliwie bardzo istotne w dobie wciąż zmieniającej się mody   Nasze produkty wykonywane są z zachowaniem dokładności dbałości o szczegóły z zachowaniem europejskich norm.

Wszystkie nasze produkty przystosowane są do usytuowania na nich logo firmy lub przedstawienia na nich własnego pomysłu. Wg preferencji klienta możemy haftować lub drukować wszelkie wzory od prostych najmniejszych do tych najbardziej rozbudowanych

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl